Visus

Společnost VISUS® byla původně založena v roce 1977 jako "VISUS® Contactlinsen GmbH" Peterem Fanti v Hamburku. V rámci pilotního projektu a první kliniky pro kontaktní čočky byly nasazeny speciální čočky. Klinika, která začínala v Rotebaumchausee, se přestěhovala na centrálnější místo, přímo na slavný Jungfernstieg.

Německý distributor produktů pro testování zraku a vedoucí výrobce produktů pro trénink zraku v Německu, Rakousku a Švýcarsku. Společnost VISUS sídlí v Herrenbergu (vedení + logistika) a ve Stuttgartu (showroom). Název nemůže sedět lépe: Visus (latinsky "videre") znamená "vidění" nebo "pohled". Odborníci na oftalmologii a optometrii v německy mluvících zemích používají výraz Visus pro "ostrost vidění".

visus.png

Díky spolupráci mezi WFGA a společností Visus máte možnost si pořídit se slevou profesionální tréninkové pomůcky pro zlepšení kognitivních funkcí Vašeho mozku! Stačí když při nákupu na stránkách visus.de použijete můj slevový kód WFGAHECO10 pro nákup Hecostix tím, že ho zadáte v košíku do políčka "Slevový kód" a tím se Vám automaticky započítá 10% sleva při konečné platbě!

HECOSTIX

HECOstix je nový kognitivní tréninkový nástroj pro sportovní vidění. Sportovec má za úkol chytit HECOstix za jeden ze tří barevných konců, někdy také při současném plnění jiných úkolů.

VECTOR BALL

JIŽ BRZY!

Čeká se na nový model, pro který zatím nejsou elektronické součástky kvůli Covid pandemii.

Kód:

WFGAHECO10

Kód:

JIŽ BRZY!

Vector Ball