top of page

VIP TRÉNINK

Pokud to se svým rozvojem myslíš opravdu vážně a chceš mít konkurenční výhodu nad svými brankářskými kolegy, tak VIP trénink je přesně pro tebe.

Tato služba je vytvořena pro brankáře, kteří chtějí mít jistotu tréninku a nechtějí se bát a kontrolovat neustále rezervační systém, jestli je zrovna nějaká hodina volná nebo budou muset ještě čekat.

Vy si budete moci na základě telefonické domluvy nebo poslané SMSky zarezervovat trénink i nad rámec rezervačního okna, které je teď nastavené na 10 dnů (na 10 dnů dopředu si mohou lidé rezervovat trénink přes rezervační portál) a to až na 2 měsíce dopředu. Takže budete mít vždy jistotu, že následující dva měsíce od uzavřené rezervace budete mít trénink v ten den a hodinu, která Vám nejvíce vyhovuje.

OPK_9063.jpg
OPK_2575_edited.jpg
OPK_9357.jpg

V tréninku se mimo jiné za pomoci nejmodernějších tréninkových pomůcek na trhu budeme věnovat správné technice přesunů a celkovému pohybu brankáře v malém a velkém brankovišti. Čas budeme také věnovat pilování techniky základního postavení a postavení brankáře v různých zápasových situacích. Velkou část pak také zaměříme na trénink reakce a postřehu a v neposlední řadě na Tebe čekají speciální tréninky a cvičení na kognitivní funkce mozku, práce se zrakem a celkové podvědomé funkce mozku a mnoho dalšího!

Cena: 800,-Kč/hod

bottom of page