top of page

SKUPINOVÝ TRÉNINK

Při skupinovém tréninku můžeš zažít fungování akademie v doprovodu svých kamarádů a kamarádek, ale o nic ve výsledku oproti individuálům nebudeš ochuzen. Na každého ze skupiny čeká 60-ti minutový trénink a v něm menší analýza brankářského výkonu, na základě kterého pak vytvořím každému jednotlivci Individuální rozvojovou kartu, ve které budeš mít všechny potřebné informace k tomu, aby jsi se mohl zlepšovat sám na svých trénincích.

Oproti individuálnímu tréninku se ve skupinovém tréninku má pozornost roztříští mezi více brankářů a proto se bude na tréninku více diskutovat, budeme probírat nedostatky jednoho brankáře i s ostatními a to proto, aby si všichni brankáři na tréninku odnesli co nejvíce informací a poznatků.

OPK_2751.jpg
OPK_3077.jpg
OPK_2663.jpg

Obsah skupinového tréninku se nijak neliší od klasického individuálního tréninku. Budeme se věnovat technice pohybu brankáře v malém i ve velkém brankovišti. Zaměříme se na základní postavení ve všech různých zápasových situacích. Je samozřejmostí, že se budeme věnovat i tréninku reakcí a rychlosti postřehu a naše pozornost se bude ubírat i k tréninku kognice, fungování zraku a podvědomé funkce mozku a to vše za pomoci nejmodernějších tréninkových pomůcek.

Také si najdeme čas na různé soutěže mezi všemi brankáři ve všech různých disciplínách a cvičeních a to proto, aby se udržoval ten správný duch soutěživosti a zdravé konkurence, kdy se všichni zúčastnění budou chtít neustále zlepšovat.

Cena: 700,-Kč/hod

2 brankáři - 350,-Kč/os

3 brankáři - 250,-Kč/os

Do poznámky k rezervaci napiš počet lidí.

bottom of page