Rozbory zápasů

Akademie WFGA Ti může zprostředkovat detailní rozbor Tvého odchytaného zápasu, na základě kterého budeš vědět, na čem a jak máš zapracovat a na co se zaměřit v klubovém tréninku. 

 

V nabízeném rozboru zápasu se zaměříme opravdu na každý aspekt výkonu, který by Tě mohl posunout zase o krok dál. Probereme společně správnou techniku přesunů a zda-li byl i zvolený spravný přesun v dané situaci. Pak se podíváme na Tvé postavení v různých zápasových situacích a jestli vůbec svoje postavení využíváš efektivně vůči nebezpečným prostorům. V neposlední řadě se podíváme na celkovou úroveň Tvého čtení hry, která je ve výsledném výkonu neuvěřitelně důležitým faktorem. A mnoho dalšího!

OPK_7105_edited.jpg
OPK_9450.jpg
OPK_9221.jpg

Forma rozboru je jen na Tobě. Můžeme se domluvit tak, že na tvůj zápas dorazí trenér z WFGA, natočí Ti to, dá Ti krátkou zpětnou vazbu a pak si později zavoláte a společně to přes Microsoft Teams proberete. Popřípadě je možnost poslat vlastní natočený záznam zápasu s vypsanými situacemi a góly, které v tom zápase padly a pak se stejně jako při první variantě spojíte přes Microsoft Teams a probereme Tebou zaslané situace, které předem pošleš.

 

Doporučení pokud si budeš zápas natáčet sám. Ideální je pohled zpoza brány a to tak, aby byl záběr co nejširší kvůli tomu, že si můžeme pak říct i něco k celkové zápasové situaci, protože uvidíme i všechny hráče. Výška, ze kterého by měl být záběr ideálně natočen je něco lehce kolem 160-170cm, abychom viděli i prostor před bránou. Poradit si poradíme samozřejmě se vším, ale toto jsou ty ideální podmínky pro co nejkvalitnější a nejsměrodatnější rozbor.  

Cena: 1.000 - 1.200,-Kč

WFGA záznam

Při zápase mimo Prahu bude cena navýšena ještě o cestovní náklady a to při sazbě 4,-Kč/km

Cena se liší na základě typu a délky utkání

Cena: 600,-Kč

Vlastní záznam