top of page

ROZBORY ZÁPASŮ

Akademie WFGA Ti může zprostředkovat detailní rozbor Tvého odchytaného zápasu, na základě kterého budeš vědět, na čem a jak máš zapracovat a na co se zaměřit v klubovém tréninku.

 

V nabízeném rozboru zápasu se zaměříme opravdu na každý aspekt výkonu, který by Tě mohl posunout zase o krok dál. Probereme společně správnou techniku přesunů a zda-li byl i zvolený spravný přesun v dané situaci. Pak se podíváme na Tvé postavení v různých zápasových situacích a jestli vůbec svoje postavení využíváš efektivně vůči nebezpečným prostorům. V neposlední řadě se podíváme na celkovou úroveň Tvého čtení hry, která je ve výsledném výkonu neuvěřitelně důležitým faktorem. A mnoho dalšího!

OPK_7105_edited.jpg
OPK_9450.jpg
OPK_9221.jpg

Forma rozboru je taková, že na email akademie zašleš svůj natočený zápas a my ti ho zanalyzujeme a pošleme zpět. Pokud pak budeš mít možnost a budeš chtít, tak si budeme moct zavolat a vysvětlit si nějaké nejasné situace z daného rozboru. Spolu s videem je potřeba poslal i vypsané časy situací, které by tě zajímaly, jako například obdržené góly nebo nebezpečné situace. Já se zaměřím převážně na ty vybrané situace, ale zároveň rozeberu i situace dle svého vlastního uvážení.

 

Doporučení pokud si budeš zápas natáčet:

 

Ideální je pohled zpoza brány a záběr by měl být co nejširší kvůli tomu, že si můžeme pak říct i něco k celkové zápasové situaci, protože uvidíme i všechny hráče a hru kolem branky. Výška, ze kterého by měl být záběr ideálně natočen je něco lehce kolem 160-170cm, abychom viděli i prostor před bránou (když bude vyšší, tak to vůbec nevadí). Poradit si poradíme samozřejmě se vším, ale toto jsou ty ideální podmínky pro co nejkvalitnější a nejsměrodatnější rozbor.

Cena: 600,-Kč/rozbor zápasu

Objednej si rozbor zápasu!

Děkujeme za odeslání

Nemáš vlastní kameru?

Máme tady pro Tebe taky možnost si zapůjčit techniku k natočení svého zápasu (telefon, širokoúhlá čočka, stativ, powerbanka, nabíjecí kabel a držák na telefon). Tuto natáčecí techniku Ti mohu zapůjčit po předchozí domluvě kdykoliv v prodejně Florbal.com a po zaplacení 3.000,-Kč vratné kauce. Kauce se nevrátí při zničení techniky Tvojí vinnou nebo ztrátou daného zařízení. Pokud bude natáčecí technika zničena díky vlivům zápasu (střela do kamery, souboj u mantinelu a další), tak Ti bude tato kauce i přes to vrácena. V případě, že se zničí/ztratí jen jednotlivé části, tak bude kauce o tuto částku ponížena. Soupis jednotlivých částek Ti bude předložen při zapůjčení.

bottom of page