top of page

Q-Ball

Tréninková pomůcka, která dokáže zlepšit a zrychlit práci Vašeho mozku a vy tím tak ušetříte spoustu energie nad myšlením a dokážete ji investovat do jiné potřebné aktivity v průběhu zápasu nebo tréninku.

Mozek není obvykle součástí fyzických cvičení, ale s použitím Q-ballu je to naprosto klíčový prvek. Zaměřuje se na více než 80% buněk zaměřených na pohyb a zrak. Váš mozek řídí pohyby vašeho těla a jak rychle reagujete na to, co je kolem vás, ne naopak.

Qball se přizpůsobí jakékoliv výkonostní úrovni a lze jej použít kdekoli. Nastavte svý vlastní tempo - je to tak náročné, jak si to uděláte! Lidé používají Qball ke sportovnímu tréninku, k tělesné/pracovní terapii a dokonce k tomu, aby byla matematika pro studenty zábavnější.

qball-dual-logo-white.png

Pořiďte si vlastní Q-ball a procvičte svůj mozek tak jak si zaslouží!

Díky spolupráci mezi WFGA a klinikou DynaOptic, která Q-ball zastupuje máte možnost si pořídit vlastní Q-ball! Stačí jen když se nám ozvete prostřednictvím emailu a napíšete nám kolik Q-ballů chcete a kam je Vám máme doručit. Je to malá a skladná pomůcka a ke všemu velmi efektivní a účinná. Rozhodně neváhejte a vybavte se vlastním Q-ballem a posuňte svojí přípravu zase o level výš!

Cena: 450,-Kč

Cena se může lišit o poštovné a balné

Objednávkový formulář

Objednávkový formulář
qball-dual-logo-white.png

Díky za objednávku

bottom of page