top of page

Online trénink

Online tréninky zažily velký boom při koronavirové krizi v sezóně 2020/2021. Tento typ tréninků se velmi osvědčil a tím pádem v nich bude akademie WFGA i nadále pokračovat. Tento typ tréninků je určen pro brankáře a brankářky, kteří si nemohou dovolit dojet do akademie nebo si nemohou dovolit ani to, aby WFGA dojela za nima.

Můžeš si vybrat ze 3 typů online tréninků a to trénink přesunů, trénink koordinace ruka-oko a nebo všeobecné rozbory zápasů z nejvyšších lig světa (Švédsko, Finsko, Česko, Švýcarsko), popřípadě mezinárodní zápasy reprezentací. Tréninky budou vždy vypsány dopředu a Ty budeš mít tak dostatek času na to, se na ten vybraný trénink přihlásit. Informace o vypsaných trénincích budou vždy na mé facebookové stránce. 

OPK_7696.jpg
OPK_7126.jpg
OPK_7714.jpg

Aby jsi mohl plnohodnotně využít celý online trénink, tak je potřeba splňovat následující kritéria. Prostor o velikosti minimálně 2x2 metry s kluzkým povrchem, zeď a zem o kterou si můžete házet, stabilní internetové připojení, funkční webovou kameru a mikrofon, základní brankářské vybavení (stačí spodek).

Dále je potřeba disponovat alespoň základními tréninkovými pomůckami jako je například reakční míček a florbalové nebo tenisové míčky.

Vyber si trénink

bottom of page