top of page

Jednadvacítka.cz

Florbalový obchod Jednadvacítka, který má svojí kamennou prodejnu ve Křižíkově ulici v Praze a zároveň disponuje eshopem, na který se můžete dostat přes proklik níže.

Jednadvacítka je florbalový obchod, který disponuje všemi florbalovými značkami a vybere si zde opravdu každý. Ať už jsi hráč nebo brankář, tak v Jednadvacítce najdeš vždy to, co potřebuješ. Jsou tu značky jako například Salming, Zone, Unihoc, Blindsave, Fat Pipe, Oxdog, Exel a další!

Narazíš zde na příjemou a profesionální obsluhu, která ti vždy se vším maximálně poradí a pomůže. Dokonce si zde můžeš i zastřílet na bránu a tak vyzkoušet svojí budoucí hokejku přímo v akci.

21.png

Chceš si pořídit novou výstroj nebo hokejku?

Díky spolupráci mezi WFGA a florbalovým obchodem Jednadvacítka.cz máte možnost si pořídit florbalové vybavení pro hráče nebo brankáře a to se slevou! Stačí když při nákupu na stránkách www.jednadvacítka.cz (odkaz pod tímto odstavcem) použijete můj slevový kód WFGA10 tím, že ho zadáte v košíku do políčka "Slevový kód" a tím se Vám automaticky započítá 10% sleva při konečné platbě! Pro navštěvníky mých individuálních tréninků pak čeká ještě další překvapení.

WFGA10

oxdog
unihc
zone
jadberg
salming
fatpipe
mcdavid
bs
exel
bottom of page