Blazepod

Jedna z nejprogresivnějších světových tréninkových pomůcek, kterou využívají přední osobní trenéři a sportovní kluby. Vy máte možnost tuto pomůcku využít také na mých individuálních trénincích a tím zefektivnit svůj sportovní rozvoj.

Jedná se o elektrické svítící "kameny", které reagují na dotyk a komunikují skrze bezdrátové připojení s mobilní aplikací. Vy máte tak v rukou výbornou měřící technologii, se kterou maximálně zefektivníte svůj rozvoj a zároveň si s ní užijete spoustu zábavy.

Blazepod bílé.png

Chcete vlastnit svoje vlastní Blazepod kameny?

Díky spolupráci mezi WFGA a společností BlazePod máte možnost si pořídit svoje vlastní svítící BlazePod kameny s 10% slevou a to díky mému slevovému odkazu! Stačí když kliknete na tlačítko, které je pod tímto odstavcem a to Vás přesměruje na stránky, na kterých pak dokončíte svůj nákup se započítanou 10% slevou.

WFGA slevový odkaz

Před nákupem si zkontrolujte, zda-li se Blazepody dokáží připojit na Váš telefon. Některé telefony mohou mít nevýkonný Bluetooth a tím pádem se například z 6 Blazepodů připojí pouze 3 a Vy tak nevyužijete plný potenciál této tréninkové pomůcky.